RT1210WRB0764K9L
MFR.Part #
RT1210WRB0764K9L
JLCPCB Part #
C4134801
Description
-55℃~+125℃ 250mW 64.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS