RC2512FK-07113RL
MFR.Part #
RC2512FK-07113RL
JLCPCB Part #
C877693
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS