MFP200BRD52-2K43
MFR.Part #
MFP200BRD52-2K43
JLCPCB Part #
C3572989
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 2W Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS