AT0603BRD07104KL
MFR.Part #
AT0603BRD07104KL
JLCPCB Part #
C6466582
Description
-55℃~+155℃ 100mW 104kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS