MF0204FRE52-210K
MFR.Part #
MF0204FRE52-210K
JLCPCB Part #
C1745131
Description
-55℃~+155℃ 210kΩ 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS