RT0805DRE0713RL
MFR.Part #
RT0805DRE0713RL
JLCPCB Part #
C868539
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS