KNP400JB-73-1R1
MFR.Part #
KNP400JB-73-1R1
JLCPCB Part #
C3443686
Description
-40℃~+200℃ 1.1Ω 4W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS