KNP200JR-73-68R
MFR.Part #
KNP200JR-73-68R
JLCPCB Part #
C1765616
Description
-40℃~+200℃ 2W 68Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS