HHV-50FB-52-130K
MFR.Part #
HHV-50FB-52-130K
JLCPCB Part #
C3539777
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS