HHV1WSFT-73-182K
MFR.Part #
HHV1WSFT-73-182K
JLCPCB Part #
C1397450
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS