HHV-25FB-52-1M58
MFR.Part #
HHV-25FB-52-1M58
JLCPCB Part #
C3382067
Description
-55℃~+155℃ 1.58MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS