FMP-50FRF52-3K3
MFR.Part #
FMP-50FRF52-3K3
JLCPCB Part #
C20145732
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS