FMP-50FR-52-2K15
MFR.Part #
FMP-50FR-52-2K15
JLCPCB Part #
C1749536
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS