MFR50SFBE52-5K49
MFR.Part #
MFR50SFBE52-5K49
JLCPCB Part #
C1372749
Description
-55℃~+155℃ 5.49kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS