RT1210CRE0724R3L
MFR.Part #
RT1210CRE0724R3L
JLCPCB Part #
C1702842
Description
-55℃~+125℃ 200V 24.3Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS