FCR3WSJT-73-13K
MFR.Part #
FCR3WSJT-73-13K
JLCPCB Part #
C1388020
Description
-350ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 13kΩ 3W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS