FMP300FRF73-1R58
MFR.Part #
FMP300FRF73-1R58
JLCPCB Part #
C1762411
Description
-55℃~+155℃ 1.58Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS