FMP300FTF73-28K7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP300FTF73-28K7
JLCPCB Part #
C3403978
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 28.7kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS