MFP50SBBE52-59R7
MFR.Part #
MFP50SBBE52-59R7
JLCPCB Part #
C1393662
Description
-55℃~+155℃ 500mW 59.7Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS