FMP300FRF73-787R
MFR.Part #
FMP300FRF73-787R
JLCPCB Part #
C3524784
Description
-55℃~+155℃ 3W 787Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS