FMP300FBF73-11R
MFR.Part #
FMP300FBF73-11R
JLCPCB Part #
C1386423
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS