FMP300JT-73-43K
MFR.Part #
FMP300JT-73-43K
JLCPCB Part #
C3578094
Description
-55℃~+155℃ 3W 43kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS