FMP200FRE52-34K
MFR.Part #
FMP200FRE52-34K
JLCPCB Part #
C1758559
Description
-55℃~+155℃ 2W 34kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS