FMP200JB-52-15R
MFR.Part #
FMP200JB-52-15R
JLCPCB Part #
C1378623
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS