FMP200FRE52-107R
MFR.Part #
FMP200FRE52-107R
JLCPCB Part #
C1758651
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS