AF122-FR-0730K1L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF122-FR-0730K1L
JLCPCB Part #
C1734358
Package
0402x2
Description
2 30.1kΩ 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS