FMP200FBF52-2R15
MFR.Part #
FMP200FBF52-2R15
JLCPCB Part #
C1385981
Description
-55℃~+155℃ 2.15Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS