FMP200FBE52-3K16
MFR.Part #
FMP200FBE52-3K16
JLCPCB Part #
C3554079
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.16kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS