AA0201JR-07200RL
MFR.Part #
AA0201JR-07200RL
JLCPCB Part #
C20141089
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 50mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS