FMP200FBE52-10R2
MFR.Part #
FMP200FBE52-10R2
JLCPCB Part #
C1381010
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS