FMP100JB-52-8R2
MFR.Part #
FMP100JB-52-8R2
JLCPCB Part #
C1376981
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.2Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS