TR1206MR-07130RL
MFR.Part #
TR1206MR-07130RL
JLCPCB Part #
C5803096
Description
-20%~0% -55℃~+155℃ 130Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS