FMP100FBE52-120K
MFR.Part #
FMP100FBE52-120K
JLCPCB Part #
C1378876
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS