FMP100FBE52-48R7
MFR.Part #
FMP100FBE52-48R7
JLCPCB Part #
C1381168
Description
-55℃~+155℃ 1W 48.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS