RT0402BRD073K97L
MFR.Part #
RT0402BRD073K97L
JLCPCB Part #
C5197505
Description
-55℃~+155℃ 3.97kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS