FCR3WSJT-73-100R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FCR3WSJT-73-100R
JLCPCB Part #
C1387942
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-350ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 100Ω 3W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS