RC1218FK-0749R9L
MFR.Part #
RC1218FK-0749R9L
JLCPCB Part #
C876065
Description
-55℃~+155℃ 1W 49.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS