AT1206DRE0773K2L
MFR.Part #
AT1206DRE0773K2L
JLCPCB Part #
C2135905
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 73.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS