AT1206BRD07604RL
MFR.Part #
AT1206BRD07604RL
JLCPCB Part #
C857498
Description
-55℃~+155℃ 250mW 604Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS