RT1206BRB074K32L
MFR.Part #
RT1206BRB074K32L
JLCPCB Part #
C6669107
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS