AT0805BRD0724K3L
MFR.Part #
AT0805BRD0724K3L
JLCPCB Part #
C856800
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS