AT0603DRE0753R6L
MFR.Part #
AT0603DRE0753R6L
JLCPCB Part #
C2106589
Description
-55℃~+155℃ 100mW 53.6Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS