AT0603DRD0753R6L
MFR.Part #
AT0603DRD0753R6L
JLCPCB Part #
C856343
Description
-55℃~+155℃ 100mW 53.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS