AF0805JR-076K8L
MFR.Part #
AF0805JR-076K8L
JLCPCB Part #
C4112386
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS