AT0603CRD0727K4L
MFR.Part #
AT0603CRD0727K4L
JLCPCB Part #
C2143104
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.4kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS