AT0603BRE071K74L
MFR.Part #
AT0603BRE071K74L
JLCPCB Part #
C5570832
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS