AC2512FK-0766K5L
MFR.Part #
AC2512FK-0766K5L
JLCPCB Part #
C2134815
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 66.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS