AT0402DRE079K09L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0402DRE079K09L
JLCPCB Part #
C4219356
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS