AT0402CRD074K22L
MFR.Part #
AT0402CRD074K22L
JLCPCB Part #
C4343433
Description
-55℃~+155℃ 4.22kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS