AF0805FR-07976RL
MFR.Part #
AF0805FR-07976RL
JLCPCB Part #
C6499454
Description
-55℃~+155℃ 125mW 976Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS